logotype

CoalaWeb Traffic

Today65
Yesterday293
This week1503
This month6645
Total315583

Visitor Info

  • IP: 18.204.227.117
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

2
Online

niedziela, 31, maj 2020 09:45
Powered by CoalaWeb
image1 image2 image3 image4 image5 image5

Pływający dom, pływający hotel, pływająca restauracja i inne obiekty pływające.

     Nasza firma opracowała technologię produkcji aluminiowych pływaków, na których można umieszczać domy oraz obiekty komercyjne takie jak: hotele, restauracje, sale bankietowe i inne.

 

Your floating home.

    Domy na wodzie proponowane przez firmę SUDNIK GROUP są tak samo komfortowe jak tradycyjne domy jednorodzinne. Budujemy domy całoroczne. Wszystkie projekty realizujemy z pełnym wykończeniem i wyposażeniem wnętrz. Sposób i technologia wykonania domu na wodzie oparta jest na klasycznym projekcie architektonicznym. Dom posadowiony jest na specjalnym aluminiowym systemie pływającym wypełnionym wysokiej jakości polistyrenem. Konstrukcja domu szkieletowa oparta na aluminium lub drewniana. Dom wyposażony w pełny węzeł sanitarny, instalację elektryczną 230V, centralne ogrzewanie.

Projekt domu może być indywidualny lub proponowany przez naszą firmę.

       Na przykładowej wizualizacji zastosowany został projekt domu firmy Z500 Sp. z o.o. www.z500.pl , oznaczony symbolem Zx93. Dom na podstawie tego projektu może być zbudowany w technologii szkieletowej. Obiekt przypomina raczej modernistyczną willę niż przerobioną na mieszkanie barkę. Piętrowa bryła będzie miała salon z przeszklonymi ścianami, klasycznie wyposażoną kuchnię, sypialnie, łazienki itp.

Marina Pod Czarnym Bocianem

przygotowana na powstanie luksusowego osiedla domów na wodzie.

www.marina-podczarnymbocianem.pl

     Najważniejsze problemy z którymi muszą się zmierzyć inwestorzy zainteresowani pływającymi posiadłościami nie dotyczą samych konstrukcji, ale ich otoczenia. Pływającego domu nie można zakotwiczyć w dowolnym miejscu jak motorówki. Niezbędna jest portowa infrastruktura. Żeby mieszkać wygodnie na wodzie, trzeba podłączyć się do mediów – odbiór fekaliów, dostarczenie wody, prądu. Technicznie nie jest to trudne. Elastyczne przyłącza dostarczają wodę i odprowadzają ścieki. Ograniczeniem jest także brak miejsc w portach czy marinach. Przystań w wielkim mieście nie będzie tak cicha, jak chociażby Marina Pod Czarnym Bocianem w Nowym Mieście nad Wartą znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie niebywale urokliwego Żerkowsko – Czeszewskiego Parku Krajobrazowego. Marina Pod Czarnym Bocianem jest w pełni uzbrojona  we wszystkie media. Na jej terenie znajdują się strzeżone całą dobę miejsca postojowe dla samochodów i motocykli. Czas dojazdu z Poznania do Mariny Pod Czarnym Bocianem drogą S11 to tylko niecała godzina.

     Dom jest mobilny oraz zapewnia ekologiczny sposób gospodarowania energią. Taki dom wyklucza warunek kupna działki co pomniejsza zasadniczo koszty. Uzbrojony teren mariny też znacznie je ogranicza. Inne problemy wiążą się z codziennym życiem w domu na wodzie. Wyrzucanie śmieci, odbieranie poczty, parkowanie. Wszystkie te problemy zostały w Marinie Pod Czarnym Bocianem rozwiązane. Wokół domów na wodzie nie ma podwórza ani ogrodu, ale za to mieszkańcy będą mieli do dyspozycji obszerny taras na dachu (i nie tylko) oraz możliwość korzystania z terenów mariny i jej całej infrastruktury.

     Pływające domy do tej pory były znane przede wszystkim z Holandii, Wielkiej Brytanii i Francji. Zaczynają  pojawić się także w Polsce. Mają wiele zalet.

Dom na wodzie w Marinie Pod Czarnym Bocianem:

- to mobilny i całoroczny apartament  na wodzie,                                                                                  

- to nowoczesność, wygoda, ekologia,                                                                                          

- to miejsce azylu przed zabójczym smogiem,                                                                                  

- to prestiż,        

- to wyjątkowe miejsce na przyjmowanie gości biznesowych i nie tylko,

- to bezpośrednie obcowanie z naturą, w otoczeniu ciszy, czystego powietrza,  pięknych wschodów i zachodów słońca.

- to doskonałe miejsce na wypoczynek, spokojny sen, czy spędzenie wakacji,                         

- to komfort porównywalny z domem jednorodzinnym na stałym lądzie.  

Firma SUDNIK GROUP opracowała także nową, wyjątkową jednostkę typu houseboat

będącą pływającym, bardzo wygodnym i luksusowym apartamentem na wodzie.

Więcej informacji znajdziesz TU.

     Powstała rodzina domów na wodzie HTR KRONO o cechach luksusowych, całorocznych domów na wodzie, gdzie seryjnie budowana najmniejsza jednostka ma wymiary 13m x 4m a największa 16m x 6m. Na szczególne życzenie armatora houseboat HTR KRONO może być dłuższy i szerszy. Na niespełna 130m kwadratowych powierzchni użytkowej HTR KRONO III (salon, sypialnie, łazienki, sauna, pralnia, tarasy itd.) można mieszkać cały rok i zwiedzać najpiękniejsze zakątki kraju i całej Europy korzystając z jej gęstej sieci dróg wodnych.

     Nasi inżynierowie szukali koncepcji pozwalającej na stworzenie jachtu motorowego typu houseboat, który przez swój kształt i zastosowanie materiałów ekologicznych do jego budowy będzie wyjątkowy. Dodatkowo nasz houseboat powinien oferować wszystkie możliwe walory czołowych jednostek turystycznych podobnej wielkości i połączyć je z niebywałym komfortem podróżowania.

     Wieloletnie doświadczenia i  wprowadzane  zmiany konstrukcyjne w budowie zasadniczej części HTR KRONO, jakim jest trójkadłubowa platforma pływająca, pozwoliły na uzyskanie bardzo dobrej sterowności jednostki i bardzo wysokiej stateczności kursowej. Houseboat posiada niespotykaną zwrotność. Zawracanie odbywa się poprzez obrót wokół własnej osi bez użycia steru strumieniowego.

    Dla Twojego domu na wodzie czeka całoroczne miejsce

w Marinie Pod Czarnym Bocianem w Nowym Mieście nad Wartą.

Panują tu cisza i niebywale urokliwa natura.

Czyste powietrze doliny Warty,

niezwykle malownicze krajobrazy Żerkowsko-Czeszewskego Parku Krajobrazowego

będącego w bezpośrednim sąsiedztwie mariny.

To właśnie są atuty dobrego i regenerującego wypoczynku.

 

Marina Pod Czarnym Bocianem to wrota do szlaków wodnych całej Europy.

 

Twój apartament na wodzie będzie strzeżony w Marinie Pod Czarnym Bocianem

przez cały rok i przez 24 godziny na dobę.

 

Dostarczymy energię elektryczną, wodę do celów spożywczych, odbierzemy wodę szarą i czarną.

 

Przy każdym domu na wodzie postawionym w naszej marinie można cumować łódź motorową

i w każdej chwili popłynąć Wielką Pętlą Wielkopolski lub udać się w podróż np. do Berlina czy Amsterdamu. 

 

W wielu krajach domy na wodzie są znane od dawna i nie są nowością.

Holandia, Wielka Brytania, Francja, Kanada mają w tej dziedzinie długą tradycję.

Niedługo tak też będzie i w naszym kraju.